Igrajmo se za varnost!

datum: 01.06.2011
kategorija: Novice

V petek, 3. junija 2011, bo ponovno zabavno in hkrati poučno na parkirišču Športnega centra Police, saj se bo odvijala preventivna prireditev Sveta za preventivo in vzgojo otrok v cestnem prometu Igrajmo se za varnost.

Igrajmo se za varnost 2009 V bogatem programu bodo sodelovale vse domače službe, ki skrbijo za našo varnost in zdravje: Služba nujne medicinske pomoči Zdravstvenega doma Ajdovščina, Gasilsko reševalni center Ajdovščina, vsa domača prostovoljna gasilska društva, Policija Ajdovščina, območno združenje Rdečega križa in druge. Ponovno bo v gosteh Tehnični šolski center iz Nove Gorice z mnogimi zanimivimi domislicami, mlajši šolarji (pa ne premajhni) pa bodo lahko opravljali vozniški izpit na poligonu varne vožnje Yumicar.
Na skupno srečanje so povabljeni vsi šolarji in otroci iz ajdovskih vrtcev. Dobrodošli pa boste tudi none in nonoti z vnučki ter vsi ostali, ki vas zanima, kako delujejo prej naštete službe.